Mājaslapas izstrāde

Lendings (landing page)

Lendings (landing page) vietnes tiek veidotas, lai reklamētu konkrētu pakalpojumu vai produktu. Tajās īsi, bet kodolīgi ir aprakstīts reklamētais produkts un ir izveidota vienkārša atgriezeniskās saites veidlapa. Uzņēmumi pēc pasūtījuma izveido vienlapas tīmekļa vietni, lai paziņotu par izpārdošanu vai atlaidēm. Pašlaik mērķlapas (angļu val. Landing Page) tiek uzskatītas par vienu no efektīvākajiem reklāmas rīkiem maziem un vidējiem uzņēmumiem.

pasūtīt no 400 €
jūs redzēsiet
stilīgu dizainu
Jūsu mērķlapā
jūs dzirdēsiet
sajūsmas pilnas atsauksmes
No Jūsu klientiem un partneriem
JŪS JUTĪSIET
augstu efektivitāti
no Jūsu mērķlapas
mērķlapas izveides mērķi

KONVERSIJAS PALIELINĀŠANA

Proti, potenciālo klientu plūsmas pieaugums

ZĪMOLA TĒLS

Zīmola atpazīstamības uzlabošana starp tīmekļa lietotājiem

PRECĪZS TĪMEKĻA RĪKS

Mērķauditorijas struktūras organizēšanaMērķlapas struktūras sakārtošana atbilstoši mērķauditorijas vajadzībām

Lendings (landing page)
Web development
Elektrika - Fegimeday
Mērķlapa par elektronisko komponentu izstādi portālam elektrika.lv
Apskatīt
Web development
Beerbike
Alusipēda nomas mērķlapa ar rezervāciju sistēmu.
Apskatīt
Web development
Hairroom
Skaistumkopšanas salona mērķlapa ar klientu pieraksta sistēmu.
Apskatīt
Web development
Sleep.8 Franchise
Mērķlapa B2B segmentam par franšīzes tēmu.
Apskatīt
Web development
Renova Group
Mērķlapa mūsdienīgam būvniecības uzņēmumam.
Apskatīt
Web development
Elektrika - Fegimeday
Mērķlapa par elektronisko komponentu izstādi portālam elektrika.lv
Apskatīt
Web development
Beerbike
Alusipēda nomas mērķlapa ar rezervāciju sistēmu.
Apskatīt
Web development
Hairroom
Skaistumkopšanas salona mērķlapa ar klientu pieraksta sistēmu.
Apskatīt
Web development
Sleep.8 Franchise
Mērķlapa B2B segmentam par franšīzes tēmu.
Apskatīt

Kādam nolūkam ir paredzēta mērķlapa?

Tā ir tīmekļa vietne, kas mudina potenciālo klientu rīkoties. Nav būtiski, vai tā ir kāda produkta, tīmekļa semināra vai jaunumu abonēšanas reklāma: tajā netiek izmantota nelietderīga reklāma, proti, nekas, kas varētu novērst potenciālā patērētāja uzmanību. Visa informācija ir koncentrēta vienā lapā. Pēc garuma tiek nošķirtas viena ekrāna un vairāku ekrānu veidlapas, kur atsevišķas daļas ir pieejamas slīdinot saturu.

 • Noteikta produkta/pakalpojuma pārdošana
 • Ir nepieciešama pieejamība internetā, bet nav naudas daudzpusīgai tīmekļa vietnei
 • Personīgā zīmola reklāma (juristi, psihologi, fotogrāfi)
 • Pievērst uzmanību izpārdošanai, akcijām
 • Reģistrācija, abonēšana, pieteikumi

mĒrĶlapas izstrĀdes uzdevumi

01

Struktūras izstrāde

Ļoti liela nozīme ir mērķlapas tekstveida un vizuālajam vēstījumam. Tieši mērķlapas saturam ir jāmudina lietotājs veikt turpmākas darbības

02

Lietojamības pilnveidošana

Svarīga nozīme ir arī lapas lietojamībai. Tas ir atkarīgs no tā, cik vienkāršs un skaidrs ir informācijas izkārtojums un izvēlne

03

Pielāgojamība

Ar katru dienu pieaug mobilo ierīču datplūsma. Veidojot dizainu un izkārtojumu, ir ļoti svarīgi ņemt vērā, kā tieši tīmekļa vietne izskatīsies mobilajā ierīcē

Kāpēc ir jāpasūta mērķlapa, ja jau ir tīmekļa vietne?

Mērķlapa ir nepieciešama, lai pārdotu konkrētu produktu vai pārbaudītu inovatīvu ideju. Piemēram, Jums ir tiešsaistes veikals ar tūkstošiem preču, un ir nepieciešams ātri pārdot kādu sezonas preci. Vienas lapas izveide koncentrēs klientu uzmanību uz pareizās kategorijas preču pārdošanu.

pasūtīt mērķlapu

Izstrāde aizņem mazāk laika nekā pilnvērtīgas tīmekļa vietnes izveide, un mērķlapas cena ir daudz zemāka salīdzinājumā ar tīmekļa vietnes cenu.

Kādas ir perspektīvas?

Bieži vien mērķlapa ir vienreizējas reklāmas vai pasākuma vietne. 
Bet tā nenotiek vienmēr. Mērķlapu var pārvērst katalogā vai pat tiešsaistes veikalā, izstrādāt personīgo kontu, iepirkumu grozu, kalkulatoru vai jebkuru citu funkciju.

Ir svarīgi apzināties, ka mērķlapa atmaksāsies un piesaistīs klientus tikai kopā ar labi pielāgotu reklāmas kampaņu. Tādējādi, ja plānojat izstrādāt šādu tīmekļa vietni, reklāmas stratēģijas izstrādei ir vienmēr jānotiek paralēli.

ir pienācis laiks izveidot mērķlapu

FAQ

Esam apkopojuši atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

 • Kas veido mērķlapu?

  Mērķa lapa ir vienas lapas tīmekļa vietne, kas sastāv no virsraksta, unikāla piedāvājuma, attēliem vai videoklipa, veidlapas kontaktinformācijas apkopošanai, aicinājuma rīkoties un sociālā apliecinājuma elementa. Vietne var ietvert arī skaitītājus, statistiku, un tai jābūt pielāgotai mobilajām ierīcēm. Mērķlapas uzdevums ir piesaistīt un noturēt tīmekļa vietnes apmeklētājus un sasniegt konkrētus mērķus, piemēram, apkopot kontaktinformāciju vai nodrošināt pārdošanu.

 • Kāds ir mērķlapas izmērs?

  Mērķlapas izmēram jābūt pietiekami lielam, lai tajā varētu ievietot visu nepieciešamo informāciju, bet vienlaikus tas nedrīkst būt pārāk garš, lai lietotāji varētu viegli pārlūkot lapu un ātri iegūt vajadzīgo informāciju. Ieteicams izveidot vienlapas ar vertikālu ritināšanu un bez horizontālas ritināšanas. Parasti mērķlapas izmērs ir no 800 līdz 2000 pikseļiem, kas ļauj izvietot pietiekamu informācijas apjomu. Svarīgi ņemt vērā arī mērķlapas mobilās adaptācijas iespējas, lai vietne būtu labi apskatāma dažādās ierīcēs.

 • Cik maksā mērķlapas izveide?

  Mērķlapas izveides izmaksas ir atkarīgas no dizaina, funkcionalitātes, satura apjoma un papildu pakalpojumiem. Aizpildiet brīfu, un mēs ar prieku novērtēsim visu nepieciešamo darbu fronti un piedāvāsim cenu :)

 • Kā pasūtīt mērķlapas izveidi 5Reasons?

  Jūs varat aizpildīt brīfu, lai mēs varētu vērsties pie Jums ar precīzākiem jautājumiem un apspriest turpmāko sadarbību.
  Vai arī Jūs varat atstāt pieteikumu tīmekļa vietnē, un mūsu menedžeri ar prieku ar Jums sazināsies, lai uzdotu visus nepieciešamos jautājumus :)

 • Cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai palaistu mērķlapu?

  Kad ir formulēta pamatideja, izvēlēts modelis un iezīmētas topošās vietnes struktūras sastāvdaļas, mērķlapas izveide aizņem ne vairāk par trim nedēļām.

 • Kādas garantijas tiek sniegtas?

  Kvalitāte: augsta profesionālisma un darba kvalitātes līmeņa nodrošināšana atbilstoši klientu prasībām.

  Termiņi: projekta termiņu ievērošana un savlaicīga informācijas sniegšana par darba gaitu.

  Konfidencialitāte: klienta sniegtās informācijas konfidencialitātes nodrošināšana.

  Tehniskais atbalsts: tehniskā atbalsta nodrošināšana pēc projekta pabeigšanas, lai atrisinātu radušās problēmas vai atjauninātu saturu.

 • Kā ir ar apmaksu?

  Mēs pilnībā uzticamies saviem klientiem un sniedzam pēcapmaksas pakalpojumus. Tas nozīmē, ka par mūsu pakalpojumiem nav jāveic priekšapmaksa. Tā vietā mēs strādājam kopā ar Jums, lai izveidotu ideālu mērķlapu, kas atbilst visām Jūsu vajadzībām. Kad darbs ir pabeigts un Jūs esat apstiprinājis galīgo rezultātu, mēs nosūtām rēķinu apmaksai. Mēs cenšamies nodrošināt pārredzamību un uzticību attiecībā uz mūsu pakalpojumiem, piedāvājot elastīgu maksājumu sistēmu, kas balstās uz Jūsu apmierinātību ar mūsu paveikto darbu.

vai vēlaties?
Speriet vienkāršo soli uz
lielo biznesu!
Piezvaniet mums
Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mūsu menedžeris sastādīs īpaši Jums pielāgotu darba plānu, bet mūsu komanda sagatavos Jūsu uzņēmuma bezmaksas mārketinga analīzi!
Bezmaksas konsultācija