FoodUnion

Mēs izstrādājām un atklājām tīmekļa vietni Baltijas valstīs lielākajai piena rūpnīcai FoodUnion. Vietnē tiek izmantots ziņu portāls, liels zīmolu katalogs un moderna animācija. Vietne ir optimizēta mūsdienu tendencēm UI UX jomā.
MOBILE Version
Mobilā vietnes versija: Jūsu veiksme katrā ierīcē
Šodien mobilums ir atslēga uz panākumiem. Mēs saprotam, ka jūsu apmeklētāji var apmeklēt jūsu vietni no dažādām ierīcēm: viedtālruņiem, planšetdatoriem un klēpjdatoriem. Tieši tāpēc mēs izstrādājam mobilās vietnes versijas, kas pielāgotas jebkuram ekrānam, nodrošinot lietotājiem nevainojamu un intuitīvi saprotamu pieredzi.
WEB-izstrāde
Vietnes izstrāde
Mēs izstrādājām vietni, izmantojot CMS WordPress. Mēs izveidojām populāras lapas, izveidojām ziņu emuāru, lejupielādējām produktus no trešās puses servisa, lai produkti tiktu saglabāti un rediģēti vietnes administratīvajā panelī. Mēs izveidojām adaptīvu izkārtojumu ar modernu animāciju.
  • Vietnes galvenā lapa
  • Produktu katalogs
  • Produkta lapa
  • Kontakti
 Vietnes galvenā lapa
 Vietnes galvenā lapa
 Produktu katalogs
 Produktu katalogs
 Produkta lapa
 Produkta lapa
 Kontakti
 Kontakti
vai vēlaties?
Speriet vienkāršo soli uz
lielo biznesu!
Piezvaniet mums
Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mūsu menedžeris sastādīs īpaši Jums pielāgotu darba plānu, bet mūsu komanda sagatavos Jūsu uzņēmuma bezmaksas mārketinga analīzi!
Bezmaksas konsultācija