Mājaslapas izstrāde

Korporatīvās un pakalpojumu tīmekļa vietnes

Korporatīvā tīmekļa vietne ir efektīvs rīks Jūsu uzņēmuma attīstībai. Tā piesaista jaunus partnerus un klientus, liekot uzsvaru uz Jūsu kompetenci un piedāvāto produktu un pakalpojumu kvalitāti. Stilīgas un funkcionālas tīmekļa vietnes izveide palīdz nostiprināt reputāciju un iegūt apmeklētāju uzticību. Uzticiet mums savas korporatīvās tīmekļa vietnes izstrādi, un mūsu komanda palīdzēs Jums sasniegt jaunas biznesa virsotnes.

Kā notiek
korporatīvās vietnes
izstrādes process?
 • Analīze
 • Prototips
 • Dizains
 • Programmēšana
 • Testēšana
 • Relīze un tehniskais atbalsts
01/
Analīze

Pirmais korporatīvās tīmekļa vietnes izstrādes posms ietver klienta uzņēmuma darbības jomas analīzi, tostarp tās īpatnības, konkurentus, mērķauditoriju un citus aspektus. Šis posms palīdz definēt izstrādes stratēģiju, tostarp:

 • Tīmekļa vietnes mērķu un uzdevumu noteikšana
 • Mērķauditorijas un tirgus izpēte
 • Konkurentu analīze un nozares tendenču izpēte
 • Tīmekļa vietnes koncepcijas un struktūras izstrādeŠie dati palīdz formulēt produkta koncepciju un sākt produkta loģikas izstrādi.

02/
Prototips

Korporatīvās vietnes prototipa izstrāde ir svarīgs dizaina posms, kas ļauj izveidot topošās tīmekļa vietnes pamatstruktūru un funkcionalitāti pirms tās faktiskās realizācijas. Korporatīvās tīmekļa vietnes prototipa izstrādes process:

 1. Prasību apkopošana
 2. Struktūras izveide
 3. Skices un izkārtojumi
 4. Interaktīvs prototips
 5. Testēšana un pilnveidošana
 6. Apstiprināšana un dokumentēšana
03/
Dizains

UX/UI izstrādes posms ir process, kura laikā speciālisti veido saskarnes dizainu, pamatojoties uz iepriekš izstrādātu struktūru. Tas ietver divus galvenos komponentus:

 1. UI izstrāde: dizainers izveido vizuālos saskarnes elementus, kas nosaka komponentu izskatu. Tas ietver krāsu paletes, fontu un ikonu izvēli, pamatojoties uz klienta zīmola grāmatu.
 2. UX izstrāde: speciālists strādā, lai klientam nodrošinātu vietnes lietojamību, sniedzot ātru un intuitīvu pāreju starp lapām. Tas var ietvert ikonu izmēra un izvietojuma optimizāciju, ņemot vērā lietotāju vajadzības.
04/
Programmēšana

Korporatīvo tīmekļa vietņu programmēšana:

 1. Izkārtojums (HTML un CSS): Tīmekļa izstrādātāji izkārtojumus pārveido kodā, izmantojot HTML un CSS. HTML tiek izmantots, lai strukturētu lapas saturu, savukārt CSS tiek izmantots, lai noteiktu stilu un elementu izskatu. Izkārtojums ietver arī tīmekļa vietnes pielāgošanu dažādām ierīcēm (responsīvais dizains), kas ļauj to pareizi attēlot uz dažādiem ekrāniem un ierīcēm
 2. Interaktivitāte (JavaScript): Ja jūsu tīmekļa vietnei ir nepieciešama interaktivitāte, izstrādātāji izmanto JavaScript. Šī programmēšanas valoda ļauj izveidot dinamiskus elementus, piemēram, animācijas, nolaižamās izvēlnes, atgriezeniskās saites veidlapas un citas interaktīvas funkcijas. JavaScript tiek izmantots arī mijiedarbībai servera pusē un datu apstrādei.
05/
Testēšana

Tiklīdz ir pabeigta front-end izstrāde, tiek veikta testēšana, lai nodrošinātu, ka visi interfeisa elementi darbojas un izskatās korekti dažādās ierīcēs un pārlūkprogrammās. Tiek testēta arī lietotāju mijiedarbība ar vietni, kā arī tās ielādes ātrums.

Turklāt tīmekļa izstrādātāji veic koda un vietnes resursu optimizāciju, lai uzlabotu tās veiktspēju. Tas var ietvert attēlu saspiešanu, CSS un JavaScript failu samazināšanu līdz minimumam un resursu kešēšanu, lai paātrinātu lapas ielādi.

06/
Relīze un tehniskais atbalsts

Tīmekļa vietnes pabeigšana un relīze: pēc veiksmīgas front-end izstrādes un testēšanas tīmekļa vietne ir gatava mitināšanai. DNS un SSL sertifikāta iestatīšana nodrošina tīmekļa vietnes pieejamību lietotājiem.

Pēc tīmekļa vietnes relīzes izstrādātāji turpina to apkalpot. Tiek labotas iespējamās kļūdas un nodrošināta vietnes ilgtermiņa veiktspēja.

Uzņēmumu tīmekļa vietnes
Digitālais mārketings
13 Munich
Black star Tattoo studija Minhenē
Apskatīt
Web development
Digitālais mārketings
Latmaja
Karkasa māju celtniecība Latvijā
Apskatīt
Digitālais mārketings
Web development
Summertime
Pludmales kafejnīcu tīkls Jūrmalā
Apskatīt
Web development
ZORB FOOTBALL
Tīmekļa vietne ar Zorb Football reģistrācijas formu
Apskatīt
Web development
Biodom
Uzņēmuma Biodom korporatīvā tīmekļa vietne
Apskatīt
Digitālais mārketings
13 Munich
Black star Tattoo studija Minhenē
Apskatīt
Web development
Digitālais mārketings
Latmaja
Karkasa māju celtniecība Latvijā
Apskatīt
Digitālais mārketings
Web development
Summertime
Pludmales kafejnīcu tīkls Jūrmalā
Apskatīt
Web development
ZORB FOOTBALL
Tīmekļa vietne ar Zorb Football reģistrācijas formu
Apskatīt
5 korporatīvās tīmekļa vietnes izveides posmi
01
Risinājuma izvēle
Mērķu un prasību definēšana. Tehnoloģiju un platformas izvēle.
02
Dizaina izstrāde
UI-UX izstrāde. Šajā posmā dizaineri izstrādā tīmekļa vietnes grafisko dizainu.
03
Izkārtojums un izstrāde
Tīmekļa izstrādātāji izveido vietnes izkārtojumu, pārveidojot to kodā, izmantojot HTML un CSS.
04
Testēšana
Pēc front-end izstrādes pabeigšanas tiek veikta tīmekļa vietnes testēšana.
05
Relīze
Tīmekļa vietnes mitināšana un DNS iestatīšana.
Korporatīvās tīmekļa vietnes struktūra:
Mērķis
Korporatīvās tīmekļa vietnes galvenais mērķis ir iepazīstināt klientus ar uzņēmumu. Šāda veida tīmekļa vietnes parasti sniedz informāciju par uzņēmumu, tā vēsturi, kontaktinformāciju, misiju, produktiem vai pakalpojumiem, un var ietvert dažādas sadaļas, kā piemēram, ziņas, emuārus un portfolio.
Sadaļa “Par kompāniju”
Pielāgotas tīmekļa lapas ar informāciju par uzņēmumu, tā darbiniekiem, vēsturi un partneriem sniedz iespēju izvietot daudzveidīgu teksta un multivides saturu.
Sadaļa “Jaunumi”
Izmantojiet šo sadaļu, lai kopīgotu jaunākās ziņas, akcijas un īpašos piedāvājumus.
Sadaļa “Pakalpojumi”
Sniedziet informāciju un efektīvi reklamējiet uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus un preces.
Sadaļa “Projekti”
Spēja efektīvi informēt auditoriju par jau īstenotiem projektiem, apmierinātiem klientiem un veiksmes stāstiem.
Sadaļa “Kontakti”
Sadaļā ir norādīts uzņēmuma tālruņa numurs un adrese, darba laiks, dinamiskā karte un atgriezeniskās saites veidlapa.
Citas sadaļas, elementi un veidlapas
Veidlapas zvanu pieprasīšanai, jautājumu nosūtīšanai, pakalpojumu pasūtīšanai, atsauksmju veidlapas un meklēšanas modulis Jūsu tīmekļa vietnē. Ir iespējams izveidot arī lapas ar citu daudzveidīgu informāciju: "Informācija", "Uzņēmuma dati", "Cenrādis", "Brīvās darba vietas" u.c.
vai vēlaties?
Speriet vienkāršo soli uz
lielo biznesu!
Piezvaniet mums
Atstājiet savu kontaktinformāciju, un mūsu menedžeris sastādīs īpaši Jums pielāgotu darba plānu, bet mūsu komanda sagatavos Jūsu uzņēmuma bezmaksas mārketinga analīzi!
Bezmaksas konsultācija